OKE Poland Software House

Od 1996 roku doświadczeni programiści firmy OKE Poland zaangażowani są w projekty informatyczne zlecane przez klientów z Europy Zachodniej.

Naszym priorytetem jest długotrwała współpraca w wieloletnich projektach, których zrealizowaliśmy już ponad 16. Specjalizujemy się w .Net, ale nasi eksperci mają szerokie umiejętności programowania na wielu różnych platformach.

Dzięki doświadczeniu OKE Poland nasi klienci zdobywają przewagę nad konkurencją – razem tworzymy rewolucyjne rozwiązania!

więcej


Newsy

Nowy projekt unijny

Stworzenie prototypu mechanizmu opartego na zaawansowanych algorytmach umożliwiających predykcję zdarzeń

więcej

Nowy właściciel Stream Group

M7 Group S.A. przejęła jednego z naszych holenderskich partnerów, firmę Stream Group. Już jako spółka skupią się na dostarczaniu nowych, zaawansowanych usług platformy wideo.

więcej

Inżynierskie Targi Pracy PG 2013

13 marca 2013r. odbędą się Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Gdańskiej.

Firma Oke Poland będzie jednym z wystawców. Nasze stoisko firmowe nr 23 zlokalizowane będzie na Dziedzińcu Północnym.

więcej

Telewizja internetowa, widgety, multimedia

Multimedialne systemy audio, wideo, internetowe, telewizyjne. Przesyłanie strumieniowe we wszystkich typach sieci. Widgety na wszystkie platformy. Innowacyjne algorytmy rekomendacji oraz przeglądanie mediów społecznościowych na 3. ekranach.

więcej

Systemy transakcyjne i turystyczne

Systemy rezerwacyjne dla organizatorów turystyki i agentów, dystrybucja danych, rezerwacje w czasie rzeczywistym, przetwarzanie zamówień. Dynamiczne pakietowanie. Ostatnio aplikacje mobilne travel 2.0. Badania i rozwój. Implementacja Google Maps w portalach. Geolokalizacja.

więcej

Aplikacje mobilne, SaaS, przetwarzanie w chmurze

Aplikacje na iPhone. Kontrolowanie urządzeń za pomocą telefonu komórkowego. Treści multimedialne, które podążają za użytkownikiem. Skalowalność i wirtualizacja w modelu przetwarzania w chmurze. Implementacja najnowszych rozwiązań i technologii. Innowacje.

więcej

Portale społecznościowe i e-commerce

Tworzenie portali od strony back-endu, silnika i baz danych. Badania funkcjonalności. Programowanie i testowanie. Poprawa użyteczności. Przesyłanie treści różnymi kanałami. Współdzielenie zasobów pomiędzy użytkownikami.

więcej

Platforma telewizji hybrydowej


więcej